Büro Ofis Taşımacılığı

Büro Ofis Taşımacılığı

Ankara Best Nakliyat, ofis taşıma hizmeti için ankarabestnakliyat.com web sitemizi yayına almış bulunuyoruz.

Ofis taşıma için şirketmıza oldukça sık talep gelmesi üzerine firmamız ofis taşımacılığı için hususi bir ekip oluşturarak ofis taşımacılığı işlemini tam profesyonellikle vermeye adım atmıştır.

Yayınlamaya başladığımız web sitemiz ise yapacaklarımızın ilk adımı olarak adlandırılabilir. ankarabestnakliyat.com web sitemizde Ofis taşımacılığı ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz…

Ofis Taşıma Öncesi Neler Yapılabilir?

Taşımaya karar verdiğiniz anda firmamız ile iletişime geçerseniz, sizi telefonda karşılayacak satın alan temsilcisi çalışanımız sizi özetlemek gerekirse bilgilendirecektir. Sonrasında tarafların uygun olduğu ve sizlerinde çalışmasını engellemeyecek bir süre diliminde ofisiniz ziyaret edilerek eşyalarınızın detaylı ekspertizi yapılır.

Yazıhanenizi ziyarete gelen eksper çalışanımız sizlere ne şekilde bir yol izlenmesi gerektirme ettiğini detaylı anlatarak beraber emek verme planı hazırlanmış olur. Bu plan çerçevesinde ofis eşyalarınız taşınmaya başlanır.

Yazıhane taşımaları eşyaların azlığı ve çokluğuna gore gruplandırılarak kaç günde taşınması gerektiği belirlenir. Bu duruma nazaran eğer eşyalar oldukca ise taşıma işleminden 1 yada 2 gün öncesinden her çalışanın masasındaki eşyalar ayrı kolilere konularak numaratörlerle isimlendirilir. Böylelikle eşyalar daha kısa sürede taşınırlen taşınma daha süratli ve sağlıklı bitmiş olur.

Taşıma Günü Neler Yapılır?

Ofisinizin taşınma günü personellerimiz tüm mobilya aksamlarını söktükten sonrasında paketleme işlemi yapılır. Eşyalarınızın hasarsız taşınması adına tüm paketlemeyi havalı naylon kraft kağıtlarla gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız paketlendiktan sonrasında araca yüklenme işlemi yapılır.

Yeni Ofisinizde Ne şekilde İşlem Yapılır?

Yeni ofisinize gelindiğinde eşyalarınız taşınırken bir taraftan da mobilyaların montaj işlemleri yapılır. Eşyalarınız siz kıymetli ziyaretçilerimizin istediği odaya taşınması ve yerleştirilmesi özenli bir halde gerçekleşir. Daha öncede hazırlanan koliler numaratör yardımıyla karışıklığa niçin olmadan istenilen odalara yerleştirilir.

Ankara Best Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için 7/24 çalışmaktayız. Ofisinizi bırakın biz taşıyalım, sizde taşınmanın tadını çıkarın. Ustalaşmış hizmet veren firmamız siz kıymetli ziyaretçilerimizin kolay ve süratli taşınması için lüzumlu herşeyi yapmaktayız.

Ofis taşıma işlemi kapsamlı ve bir o denli da zor bir işlemdir. Bilhassa oldukca kattan oluşan ofis nakliye işlemlerinde ne olursa olsun ustalaşmış bir ofis taşıma şirketi ile çalışmalısınız. Gelişigüzel bir tercihte bulunmanız taşıma esnasında maddi ve içsel anlamda sizleri zarara uğratabilir.

Bundan dolayı çalışacağınız firmanın Kurumsal ve Referanslı bir şirket olmasına dikkat ediniz…