Eşya Depolama Fiyatları

Depolama

Eşya Depolama Fiyatları

Category : Evden Eve Nakliyat

Eşya depolama sektör olarak her gün biraz daha gelişmekte ve bazı büyük firmalarda depolama işini girmektedirler. Üretici firmaların stoklarını belli bir süre saklamaları için ve ürettikleri ürünleri saklamak için kullandıkları depolama sistemleri hem çok gelişmiş hemde saklama koşulları çok iyi olan depolardır. Ev eşyası depolama işinde ise ağırlık evden eve nakliyat firmalarından birçok evden eve nakliyat firması müşterilerinin bu ihtiyaçları için birer depo kiralayarak karşılamaktadırlar. Bu depoların eşyalar için ne kadar sağlıklı olduğu depolama alanını yerinde görerek karar vermek en doğrusu olacaktır.

Kimler Depolama Alanına İhtiyaç Duyarlar
Evinde tadilat yapanlar.
Bulunduğu şehir ya da ülkeden taşınanlar.
Evinden daha küçük eve taşınanlar.
Ev ya da ofisindeki yer kaplayan eşyalarını depolamak isteyenler.
Ofisindeki belge ve evraklarını güvenle arşivlemek isteyenler.
Depolanacak Eşyaların Paketlenmesi Nasıl Olmalı?
Depolanmasına karar verdiğiniz eşyaların depolama süresine göre paketleme yöntemi de değişmektedir. Eğer uzun bir süre mesela 6 ay depoda kalacak eşyanızı bu süre zarfında bir zarar görmemesi gerekir. Koltuk takımları paketlemeden önce mutlaka streç ile kaplanmalı ardından battaniye veya balonlu naylon tercih edilmelidir. Üzün süreli depolama için kullandığınız kolilerin çift katlı olmasına özen gösterin ve koliyi iyice her tarafını batlama özen gösterin.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları
Eşya depolama fiyatları tamamen eşyanın depoda kaplayacağı hacme göre hesaplanmaktadır. Bu nedenle depolamak istediğiniz eşyalarınıza karar verirken iyi düşünün. Fiyatlamayı evden eve nakliyat firmalarının fiyatları ve kurumsal depolama yapan firmaların fiyatları olarak iki gruba ayırabiliriz.

Ev Eşya Depolama Fiyatları

Kurumsal Firmalar
1+1 Ev Eşyası 295 TL – 440 TL (Ayllık)
2+1 Ev Eşyası 440 TL – 590 TL (Aylık)
3+1 Ev Eşyası 590 TL – 735 TL (Aylık) Arasında fiyatlar ile tüm bir ev eşyasını depolayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları
1+1 Ev Eşyası 150 TL – 200 TL (Ayllık)
2+1 Ev Eşyası 200 TL – 300 TL (Aylık)
3+1 Ev Eşyası 300 TL – 450 TL (Aylık)