Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama ve dağıtım hizmetlerimiz düzenli olarak kontrol edilmekte ve güvenlikleri en son teknolojik sistemlere göre modern yapıda olmakla birlikte, hırsızlık, yangın, doğal afetler gibi olasılıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Ürün ve eşyaların uygun şartlarda saklanması ve taşınması amacıyla oluşturulan depolama hizmetleri, enternasyonal lojistik operasyonların mühim bir parçasıdır. Fakat bir depo yalnız içine eşya ve ürünlerin yerleştirildiği bir alan değildir. İdeal bir depolama sistemi ürünlerin zarar görmesine niçin olabilecek etkenlere karşı lüzumlu önlemlerin alınmasını da (mesela; uygun sıcaklıklarda muhafaza etme, kafi havalandırma sistemi, ideal uzamlara haiz olma vs. benzer biçimde) gerektirir. Yetkin bir depolama servisinin tüm bu koşulları karşılaması beklenir.

Yılların deneyimiyle, Ankara Best Nakliyat depolama servisi Türkiye’de ürün ve eşyalarınızın depolanması ile ilgili ihtiyaçlarınız için benzeri olmayan bir hizmet sunmaktadır. Ankara Best Nakliyat , haiz olduğu 1000m2’lik kapalı depolama kapasitesi ile eşyalarınızı depolama sürecinde her türlü negatif etkene karşı korumaktadır. Bu alan değişik depolama şartları gerektiren pek oldukca eşya ve ürünün muhafaza edilmesi için uygun donanımdadır. Ek olarak uzmanlarımız depolama süreci ile ilgili müşterilerimizin spesifik gereksinimlerinden kaynaklanabilecek her talebi dikkate alacaklardır. İhtiyaçlarınızı bütünlüklü bir anlayışla değerlendirerek, eşyalarınızın depolama süreçlerini en iyi şekilde organize ediyoruz.

Depolama süresi mevzusunda herhangi bir engelleme yoktur. İhtiyaçlarınıza nazaran kısa dönem ya da uzun dönem depolama seçeneklerinden yararlanmanız mümkündür. Depo alanımız her tür riske karşı korunmaktadır. Nakliye sürecinde olan eşyalarınız paketleme, yükleme yada gümrükten çekme ile adrese teslim aşamaları içinde güvenli bir halde depomuzda muhafaza edilmektedir. Eşyalarınızın depoda en etkin şekilde korunması açısından yetkin ve çağdaş yöntemler kullanılmaktadır. Bu süreçte sizlere, paketleme ya da tekrardan paketleme, dokümanların hazırlanması benzer biçimde ek işlemlerde de destek olarak tam bir hizmet sağlıyoruz.