Depolama

Depolama

Depolama Hizmetlerimiz

Depolama

Depolama

Eşya Depolama ve dağıtım hizmetlerimiz düzenli olarak kontrol edilmekte ve güvenlikleri en son teknolojik sistemlere göre modern yapıda olmakla birlikte, hırsızlık, yangın, doğal afetler gibi olasılıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Eşyaların uzun süre sağlıklı olarak muhafaza edilmesi bilgi ve deneyim gerektirir. Doğru paketlenmediği zaman nesnelerin yapısında bozulmalar, aşınmalar ve çürümeler gözlemlenecektir.  Eğer depolama ihtiyacı hasıl olduysa, yapılması gereken öncelikli işlem paketlemedir. Kullanılan kaliteli malzeme eşyanın zamana karşı direncini büyük oranda artırır. Bozulma oranları yiyeceklere nazaran eşyalarda daha düşüktür; düzgünce paketlenirse olası bozulma riski daha da indirgenecektir.

Eşya Depolama

Ankara Best Nakliye, eşyanın ulaşımından depolanmasına, paketlemeden yerleşimine kadar her aşamada yanınızda. Eşyaların sizin için önemi ne kadar fazla ise bizim için de kıymet derecesi aynıdır. Ticaret için gerekli olan sorumluluk bilincine sahip firmamız, bünyesinde barındırdığı vasıflı personel ve kaliteli donanımlar sayesinde sektörde tutunmayı bilmiştir. Geniş hacimli depolama alanımız ile eşyalarınızı zamanın eskitme gücünden koruyabilir, güvenli bir şekilde muhafaza edilmelerini sağlayabilirsiniz. Depolama süreci birçok amaçla yapılabildiği için müşterilerin talebini baz alıyor, istenen amaç doğrultusunda hizmet veriyoruz. Gümrük için gerekli olan evrakların tamamlanma sürecinde veya eşyaların barındırılacağı mekan hakkında bilgi almak isterseniz size bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmelisiniz.

Zamanın eskitme gücüne fırsat vermemek için depo alanının büyük olmasının yanı sıra hijyen faktörünü de hesaba katmak gerekir. Ortamdaki ısıl dengenin sağlanmış olması eşyalara uzun ömürlü bir depolama imkanı tanır. Ankara Best Nakliye, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek depolama merkezini devreye sokmuştur; burada güveni bulacaksınız.


Leave a Reply