Anasayfa

[thim-heading title=”HİZMETLERİMİZ”]
[thim-heading title=”Evden Eve Nakliyat” title_custom=”custom” display=”yes” description=”Ankara Best Nakliyat, sizlere doğru planlama ile güvenli taşıma sunuyor…” alignment=”left”]
 • Evden eve taşınmada eşyanın durumu her eve göre değişiklik gösterir. Evde yaşayan kişilere göre eşya miktarı farklılık gösterir.
 • Bu gibi durumlarda taşınma gününden daha önce bir uzmanımız gelip ücretsiz olarak eşyaların analizini yapması kullanılacak malzemelerin türünü ve gelecek vasıta tipini belirler.
 • Sözleşme yapılarak müşterilerimize son dakika sürprizi olma benzer biçimde bir durumun önüne geçmiş oluruz.
[thim-heading title=”Şehir İçi Taşımacılık” title_custom=”custom” heading_tag=”h3″ display=”yes” description=”Evden Eve Full veya Mobilya, Oda, Depo, Piyano gibi parçalı taşıma hizmetimiz mevcuttur.” alignment=”left”]
 • Şehir içi taşıma işlerinde Ankara Best Nakliyat olarak bizler, çok katlı binalara taşıma yaparken asansör kullanmaktayız.
 • Taşımalarda asansör kullanmak artık vazgeçilmez kolaylık sağlamaktadır. Asansörlü Taşıma, Şehir içi taşımacılık açısından kolaylık sağlar.
 • Taşıma işlerinin süratli yapılmasını sağlar. Asansörle taşıma işlerini yapan evden eve nakliyat firmalarının seçilmesi sizlere kolaylık sağlayacaktır.
 • Eşyaların çok katlı binalara zarar görmeden taşınması sağlanır. Taşınan eşyaların zarar görmemesi en büyük problemdir.
Şehir İçi Taşımacılık
[thim-heading title=”Eşya Depolama” title_custom=”custom” heading_tag=”h3″ display=”yes” description=”Güvenli bir ortamda ürün ve eşyalarınızı güvenle saklıyoruz.” alignment=”left”]
 • Eşya Depolama ve dağıtım hizmetlerimiz düzenli olarak kontrol edilmekte ve güvenlikleri en son teknolojik sistemlere göre modern yapıda olmakla birlikte, hırsızlık, yangın, doğal afetler gibi olasılıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır.
 • Ürün ve eşyaların uygun şartlarda saklanması ve taşınması amacıyla oluşturulan depolama hizmetleri, internasyonal lojistik operasyonların mühim bir parçasıdır.
 • İdeal bir depolama sistemi ürünlerin zarar görmesini engellemek için gerekli önlemlerin alınmasını da gerektirir. Yetkin bir depolama servisinin tüm bu koşulları karşılaması beklenir.
[thim-heading title=”Asansörlü Taşımacılık” title_custom=”custom” heading_tag=”h3″ display=”yes” description=”Dar merdiven boşluğu, yüksek katlar bizim için sorun değil!” alignment=”left”]
 • Ankara Best Asansörlü evden eve taşıma talebinizi bizlere ulaştırdıktan sonrasında sizlerle görüşme meydana getiren müşteri temsilcimiz bu andan taşınma bitene kadar siz değerli müşterilerimizin taşınmasından görevli olan en yetkili kişidir.
 • Tüm mesuliyet kendisine ilişik olmakla birlikte sizin taşınmanız esnasında gerçekleşebilecek tüm sorunları göz önünde bulundurarak önlemler almaya yükümlüdür.
 • Ekspertiz işlemi için alan kişi temsilcimiz asansörlü taşımacılık için almış olduğu bu yükümlülüğü ücretsiz bir şekilde yapacağı eksper hizmeti sonucu edinim ve gözlemlerine dayanarak varmaktadır.
 • Uygun bir vakit diliminde sizlerle yapacağı görüşmelerde ne şekilde bir nakliye istediğinizi ve nakliye mevzusunda aklınıza takılan tüm sual ve sorunları paylaşabilir çözümler için önerilerde bulunabilirsiniz.
[]
1 Step 1
Previous
Next
[thim-heading title=”Bizden Haberler” css_animation=”left-to-right”][thim-recent-posts number=”4″ cat=”9″ title=”Hizmet alanlarımız” css_animation=”left-to-right”]
[thim-heading title=”Müşteri Yorumları” css_animation=”left-to-right”][thim-testimonials number=”3″ css_animation=”bottom-to-top”]
[thim-heading title=”Galeri” css_animation=”left-to-right”]
[thim-google-map map_center=”Etlik CD Keçiören Ankara” height=”280″ zoom=”15″]

Bize Ulaşın!

tıklayınız!