Prefabrik Ev Taşıma

Prefabrik Ev Taşıma

 Montaj alanına sevk edilen Ankara Best Nakliyat prefabrik ev ustalaşmış montajcı ekiplerimizce kısa sürede proje gore kurulumu gerçekleştirilerek kullanıma hazır olarak teslim etmektedir. Prefabrik evlerdeki  yüksek kaliteli çelik kapısı, Amerikan iç açık oturum kapıları, ısı camlı PVC marka  doğramaları, elektrik kabloları  ve su tesisatları, elektrik anahtarları ve su döşem armatürleri, metal kiremit çatı kaplaması, kaliteli iç ve dış boyasıyla kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Karmod prefabrik evin üretiminde kullanılan tüm malzemeler ISO ve TESEK kalite belgeli ürünlerden kullanılmaktadır. prefabrik hazır ev de araç-gereç kalitemizi ve markalarını öteki teknik özellikler sayfamızdan inceleyebilirsiniz

ankara-best-nakliyat-evden-eve-nakliye-prefabrik-ev-konut-tasima-001

Prefabrik Ev ne şekilde hazırlanmış olur?

Prefabrik evler, fibercement yada betopan benzer biçimde dış kaplama malzemelerinin arasına strofor köpük malzemenin bir araya getirilmesi sonucunda paneller halinde üretilirler. Ön üretimi meydana getirilen bu panaller istenilen kalite ve projeler de kullanılacak son şekilleri verildikten sonrasında inşaatın yapılacağı alana sevk edilir.

İnşaat alanına sevk edilen bu panaller; paslanmaz galveniz çelik profiller kullanılarak projede tanımlı olan işin tamamlanması; duvar bölmelerinin yapılması, pencere açıklarının yapılması, lüzumlu elektrik, su, doğalgaz, tesisatlarının yapılması neticesinde tamamlanır.

Projelere uygun olarak tamamlanan bu bölümler yapıldıktan sonrasında; seçilen çatı çeşidine nazaran; gene paslanmaz galveniz çelik profillerden çatıda kullanılan çatı makas ve aksamları monte edilir. Son olarak çatıda kullanılacak projeye uyumlu çatı kaplama malzemesi ile kaplanır.

Panelleri birleştirmede kullanılan profillerin ve çatıda kullanılan profillerin paslanmaz galveniz çelik araç-gereç olması; hem dayanıklılık hem de uzun ömürlü olmaları bakımından mühim rol oynamaktadırlar.

Prefabrik evler; artan konut ihtiyacının karşılanması açısından betonarme evlere bakılırsa fiyat, kolay kurulum ve güzel duyu açısından ciddi avantajlara sahiptirler.

Kullanılan malzemenin hafifçe ve sağlam olması zelzele bölgesi içinde bulunan devletimizde konut güvenliği açısından ehemmiyet taşımaktadır.

Kurulumunun süratli olması, alan kişi isteklerine nazaran modellemenin yapılması, araç-gereç çeşitliliğinin ve kalitesinin günümüzde giderek artması, bu evlerin daha da fazla kullanım alanı bulmasını sağlamaktadır.