Bizi seçtiğiniz için Best Nakliyat olarak teşekkür ederiz.
Ankara Best Evden Eve NakliyatAnkara Best Evden Eve NakliyatAnkara Best Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Ankara

Ankara nakliyat sektöründe sıkça talep edilen ve en çok sunulan hizmet alanı Ankara evden eve nakliyat işlemidir. Ankara evden eve taşımacılık hizmeti; adından da anlaşılacağı üzere ev eşyalarınızın eski yerinden alınıp yeni yerlerine nakliyatının sağlanması işlemidir. Ankara metropol bir şehir olarak binlerce insanı kendisine çekmekte ve içinde yaşayan milyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Bu gibi durumlardan dolayı zamanla site vs. gibi alanlar oluşturulmakta ve bina yükseklikleri giderek artmaktadır. Ankara’nın yoğun nüfusuna bağlı trafik ve yerlerin birbirine olan uzaklıkları göz önüne alınarak çoğu insan iş yerine yakın evler istemektedir. Bu nedenle çoğu zaman iş değişikliği yapıldığı durumda bir taşınma durumu da söz konusu olmaktadır. Tam bu anlarınız da kolayca ulaşım ve hızlı hizmet sağlanabilmesi için giderek kendimizi geliştirmekteyiz.

Ankara evden eve nakliyat alanına dair ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerden kolayca faydalanmanız için gereken tüm detaylar düşünülmektedir. Zira oluşturduğumuz kendine özgü hizmet alanı ile birlikte ihtiyaç duyulan tüm ekipman ve araç kapasitemiz daima hazır durumda beklemektedir. Birkaç gün içerisinde iletişime geçmeniz dâhilinde planladığınız süre içerisinde Ankara evden eve nakliyat hizmetiniz gerçekleşecektir.

Ankara evden eve nakliyat işlemleriniz eksperlerimiz sayesinde kolaylaştırılmakta ve sizler için en kusursuz hizmet planı oluşturulmaktadır. Daha sonra alanında uzman personellerimizle plan işleme geçmektedir. Bu sayede hızlı ve güvenli bir evden eve taşımacılık hizmeti oluşturulmaktadır.

Ankara Ev ve Eşya Taşıma Hizmeti

Ankara içerisinde sıkça ihtiyaç duyulan hizmet alanlarından ikisi Ankara ev ve eşya taşıma hizmetidir. Hizmet vermeye başladığımız yıldan beri yer alan nakliyat hizmeti isteklerine baktığımızda en çok ev ve eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyulduğu gözlemlenmiştir. Ankara evden eve nakliyat hizmeti ilk sırada yer almakta. Ardından Ankara eşya taşıma hizmeti gelmektedir. Ankara eşya taşıma hizmeti Ankara ev taşıma hizmetine göre daha küçük çaplı taşımacılık gerektirmektedir. Bizlerde yılların verdiği tecrübeyle bu konulara dikkat ederek araç çeşitlerimizi buna uygun ayarlamaktayız. Böylece dilediğiniz hizmete uygun araçları kolayca ayarlamakta ve sizlere daha iyi bir hizmet alanı sağlamaktayız.

Ankara ev ve eşya taşıma hizmetleri arasında benzerlikler ve farklılıklara değinelim. Böylece istediğiniz hizmete dair daha detaylı bilgi edinmiş olursunuz.

 • Ankara eşya taşıma hizmetinde genelde kamyonet tarzı küçük araçlar kullanılmaktadır. Ankara ev taşıma işlemlerinde ise büyük kamyonlar kullanılmaktadır.
 • Ankara eşya taşıma hizmetinde de Ankara ev taşıma hizmetinde de uzman incelemesi, sigortalama, paketleme, tam donanımlı araçlar ve işinde uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilen bir hizmet vardır.
 • İhtiyaç dâhilinde Ankara ev ve eşya taşıma hizmetlerinin her ikisinde de asansör kurulmaktadır.
 • Ankara eşya taşıma işlemlerinde bazen personele ihtiyaç duyulmaz lakin Ankara ev taşıma hizmetinde görevli birkaç personel bulunmak zorundadır.

Genel anlamda benzerlik ve farklılıkları böyledir. Lakin sizler bizimle iletişime geçtiğiniz an da eksperlerimiz tarafından size en uygun hizmet biçimi için sizlere yardımcı olunacaktır.

Ankara Evden Eve Nakliyat İşleminde Firma Tercihi​

Ankara evden eve nakliyat işlemlerinizde eşyalarınızın güvenliği hususu göz önüne alındığında iyi bir firma tercihi oldukça önemlidir. Yalnızca evden eve nakliyat hizmetinde değil tüm taşımacılık işlemlerinde en temel durum eşyaların güvenliğidir. Bu nedenle firma tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir nokta budur. Peki, iyi bir firma tercih ederken nelere dikkat edilmeli? İyi bir evden eve nakliyat firması nasıl olmalıdır?

 • Tecrübeli olması
 • Kurumsal bir firma olması
 • Güvenilir olması
 • Referanslarının olması
 • Sigortalama ve sözleşme yapılması
 • İletişime geçtiğinizde sizin aradığınız hizmete yanıt verebilecek özellikte olması
 • Gerekli ekipman ve araç kapasitesine sahip olması
 • Bütçenize uygun fiyatlarının olması

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında kararsız kaldığınız durumda yukarıda yer alan maddelere denk gelen bir firma tercih edilmelidir. Zira evden eve nakliye işlemlerinizde oluşabilecek tüm sorun ve durumlar firmanın sorumluluğu altındadır. Ve karşılaşılan bir sorunun kolayca giderilmesi gereklidir. Aynı zamanda çoğumuz için zaman oldukça önemli bir şeydir. Bu nedenle belirlenen süre içerisinde Ankara evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirilmesi de oldukça gereklidir. Bu sebeplerden ötürü güvenli bir evden eve nakliyat firması tercihi oldukça önemlidir.

Firmamız bünyesinde yer alan 12 araç kapasitemiz ile işinde profesyonel ve tüm donanıma sahip 55 personelimizle gün içerisinde oldukça yoğun bir taşıma trafiği yaşamaktayız. 2002 yılından beri gelişen yeniliklerle birlikte araç ve ekipmanlarımızı geliştirmekte ve kadromuzu daha da güçlendirmekteyiz. Yalnızca Ankara evden eve nakliyat işlemlerinizde değil. Ankara dışı evden eve nakliye hizmetlerinizde e kolayca yardımcı olmaktayız. Bu nedenle sizlere en güvenli ve hızlı taşımacılık hizmetini sunarak daima en iyi nakliyat firmaları arasında yerimizi muhafaza etmekteyiz.

Sigortalı ve Garantili Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat işlemlerinizde eşyalarınızın güvence altında olduğunu bilmek sizin için oldukça iç rahatlatıcı bir durumdur. Zira küçük bir eşyanın dahi başına bir şey gelmesi sizin için üzücü bir sebep olabilmektedir. Bu nedenle eşyalarınız daima güvende olduğunu bilmek oldukça önemlidir. Ankara evden eve taşımacılık hizmetini sunarken bu hususu düşünerek sizlere sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Böylece eşyalarınızın başına taşıma esnasında gelebilecek tüm sorunlarda firmamız tarafından sizlere hasarın karşılanması teminatı sunulmaktadır. Tek bir bardak kırılması durumunda dahi oluşa hasarınız karşılanmaktadır.

Bu durumu resmi olarak açıklamak açısından Ankara nakliyat hizmeti süresince Türkiye sigorta tarafından 100 bin liralık bir sigortalama işlemi yapılmaktadır. Böylece oluşabilecek bir kaza vs. durumunda hasarınız resmi olarak da anında giderilmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetinin İşleyişi

Ankara evden eve nakliyat hizmetinin başlangıcında sizler bizimle iletişime geçtiğiniz an da aradığınız hizmete yönelik ücretsiz ekspertiz işlemi gerçekleştirilir. Böylece uzman arkadaşlarımız tarafından Ankara evden eve taşımacılık sürecinize dair tüm planlamalar yapılmaktadır. Bu planlamalar nelerdir?

 • Taşınma esnasında ihtiyaç duyulan aracın belirlenmesi.
 • Eşyalarınızın tamamının durumuna bakarak ambalaj malzemelerinin listelenmesi.
 • Eşyaların alınacağı ve gideceği yerdeki kat durumları kontrol edilir. Katlar yüksek ise bina içi asansörüne bakılır. Kontroller sağlandıktan sonra gerek görüldüğü durumda asansör hizmeti eklenir.
 • Taşınmanın gerçekleşeceği zaman ve süre belirlenir.
 • Taşınma için gerekli personel sayısı belirlenir.
 • Sigortalama ve sözleşme işlemleri yapılır.

Gerçekleştirilen bu planlamalar bittikten sonra hazırlanan araç ve ekiplerimiz belirlenen gün ve saatte hazır olmaktadır. Daha sonra evlerinizde paketlenmeden önce demontajı gerçekleştirilecek eşyalarınızın demontajı yapılmakta ve her biri düzenli bir biçimde paketlenmektedir. Beyaz eşya vs. gibi eşyaların sökümleri gerçekleştirilir. Tüm odalar kendine özgü ve bir kategori sistemi ile paketlenmektedir. Böylece yeni yerlerinde kolayca kurulumu veya yerleştirilmesi gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın düzenli bir biçimde araca yerleştirilmesi ile Ankara evden eve nakliyat işleminin yolculuk süreci başlamaktadır. Yeni yerine ulaşan aracınızdan eşyalar yine aynı özenle yeni yerlerine taşınmaktadır. Düzenlenen ve ona göre paketlenen eşyaların paketleri düzenli ve hızlı bir biçimde açılmaktadır. Geriye sizlere yorulmadan kolayca taşınmanın keyfini çıkarmak kalmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara evden eve nakliyat işlemlerinde sizlerin bizden beklediği ve bizim iyi bir nakliyat firması olarak muhakkak yapmamız gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu durum iyi bir taşımacılık hizmeti almak ve sunmak isteyen herkes için gereklidir. Zira bizlerde yılların tecrübesi ve biriken deneyimlerimizle gözlemlediğimiz şekilde bu hususlara dikkat etmekte ve sizlere daima en iyi Ankara evden eve taşımacılık hizmetini sunmak için durmadan da çalışmaktayız. Ankara nakliye hizmetini sunarken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

 • Araç ve ekipmanın tam donanımlı olması: Ankara evden eve nakliye işleminiz için en uygun araç seçilmelidir. Aracın büyük olması eşyaların çok savrulmasına küçük olması da dışarda eşya kalmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle iyi bir ekspertiz işleminin gerçekleştirilmesi ve aracın tam hizmete uygun olması gereklidir. Aynı zamanda araçların bakımının yaptırılması ve gereken diğer ekipmanlarında donanımlı olması gerekmektedir.
 • Paketlenme işleminin dikkatli gerçekleştirilmesi: Ankara evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken önemli ikinci unsur paketlemedir. Eşyaların tamamı sarsıntılara karşı korunaklı biçimde ve yapısına uygun paketlenmelidir.
 • Güzergâhın kontrolü: Eşyaların taşınma esnasında gidilecek yol güzergâhının planlanıp kontrolü sağlanmalıdır. Zira bazı bölgelere belirli araç tiplerinin giriş yasağı bulunmaktadır. Bunun için bir aksilik çıkmaması için güzergâh önceden belirlenmeli ve gerekli izinler alınmalıdır.

Personel desteği: Ankara evden eve nakliyat esnasında çalışan personellerin muhakkak işinde uzman ve disiplinli bireyler olması gerekmektedir. Zira taşınma esnasında tüm ahengin ilerlemesi ve sorun oluşmaması onların kontrolüne bağlıdır. Bu nedenle daima prensipli ve işinde uzman bireyler ile birlikte çalışmaktayız.

Ankara Nakliyat Hizmetinde Paketlemenin Önemi

Ankara nakliyat hizmeti düşünüldüğünde onlarca eşya çeşidi vardır. Ev eşyaları arasında kırılacak çok fazla eşya vardır. Bu nedenle paketleme hususunda oldukça dikkat edilmelidir. Zira hepimizde eşyaların hiçbirine zarar gelmemesini isteriz. Bu nedenle taşınacak ev eşyalarının her biri için ayrı özen gösterilmelidir. Çünkü çoğu da kendine özgü paketleme istemektedir.Örneğin mutfak eşyaları içerisinde kırılacak fazlaca eşya bulunmaktadır. Bu nedenle bunların paketlenmesi öncelikle gazete kâğıdı vs. gibi kâğıtlarla tek tek olmalıdır. Daha sonra kolilere yerleştirirken de aralara kâğıt topları yerleştirerek yumuşak bir zemin hazırlanmakta aynı zamanda dışardan gelebilecek bir hasarda korunaklı duruma geçmektedir.

Ankara evden eve nakliyat hususunda paketlemenin önemi yalnızca mutfak alanında değil diğer alanlarda da büyüktür. Mobilyalarınız için havalı naylon sistemi ile kaplama yapmakta böylece bir çarpma durumunda karşı kalın ve koruyucu bir tabaka oluşturulmaktadır. Aynı zamanda paketleme malzemelerimiz oldukça kaliteli ve sağlam yapıdadırlar. Böylece eşyalarınız için yapılan ambalajlama gayet iyi ve en ideal olanıdır. Taşımacılık sürecinde paketlemenin önemli olmasının sebebi eşyaların güvenliğinin sağlanmasıdır. Tüm ev eşyalarınızın sağlıklı bir taşınma sürecinden geçmesine en etkili durum paketlemedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Yorum Ve Tavsiyeleri

Gelişen teknolojik durumlarla birlikte aradığınız tüm hizmet seçeneklerine internet üzerinden kolayca ulaşabilmektesiniz. Böylece tüm aradığınız hizmete dair her şeyi bulmaktasınız. Nakliyat sektöründe de durum böyledir. Onlarca nakliyat sitesine anında ulaşabilirsiniz. Lakin aralarından seçim yapmak ve doğru olanı bulmak oldukça önemlidir. Bu hususta da değerlendirmeler dikkatimizi çekmektedir. Ankara evden eve nakliyat yorum, tavsiye ve şikâyet alanından firmalara ait müşteri yorumlarına kolayca ulaşılmaktadır.

Ankara evden eve nakliyat hizmetimiz içerisinde bizlerin en önem verdiği husus sizlerin yorum, tavsiye ve şikâyetlerinizdir. Zira bu geri dönüşleriniz sayesinde tüm taşımacılık işlemlerimizde düzeltilmesi, geliştirilmesi veya takdir edilen bizi biz yapan tüm hususları dikkate alarak yolumuzu daha da güçlendirmekteyiz. Ankara nakliyat yorum alanında dile getirdiğiniz her şeyi büyük dikkatle inceleyip kendimizi ve hizmetimizi geliştirebilmek için neler yapılması gerektiğine sizlerin de düşünceleriyle yöntemler aramaktayız. Yaptığınız eleştiri ve Ankara evden eve nakliyat yorumları bizler için oldukça değerlidir. Aynı zamanda bünyemizde ki nakliyat hizmetlerinden birini edinmek isteyen müşterilerimiz için de aydınlatma niteliğindedir. Bu nedenle geri bildirimleriniz bizim için oldukça önemlidir.

Bir iş başvurusunda bulunduğunuzda dahi tecrübeniz ve daha önce bu iş ile ilgili çalıştığınız yerlerden referanslar sorulmaktadır. Zira referansların olması sizlerin o iş için nasıl yeterlilikte olduğunuzu da göstermektedir. Nakliyat sektöründe de durum aynıdır. Bir taşınma işlemi gerçekleştireceğiniz durumda ilk aklınıza gelen şeylerden biri de tecrübedir. Ve hepimiz muhakkak bu hususlara dikkat etmekteyiz.

Ankara evden eve nakliyat hizmeti almak istediğiniz de sizleri 19 yıllık tecrübemiz ile karşılamaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile taşıdığımız onlarca evlerden geriye kalan mutlu insanlar bizim en büyük referanslarımızdandır.

Firmamız bünyesine taşınması gerçekleştirilen müşterilerimizden bazılarının yorumları;

3 Yorumlar

Yorum Bırak

Haber bültenimize abone ol

Doğrudan gelen kutunuza gönderilen en son haberleri, güncellemeleri, promosyonları ve özel teklifleri almak için kaydolun.
Hayır, teşekkürler
Haber bültenimize abone ol
05372956749