Bizi seçtiğiniz için Best Nakliyat olarak teşekkür ederiz.
Ankara Best Evden Eve NakliyatAnkara Best Evden Eve NakliyatAnkara Best Evden Eve Nakliyat

Dershane Taşımacılığı

Dershane Taşımacılığı şirketimiz Ankara’da etüt merkezi dershane taşıma, Ankara dershane taşıma hizmetlerini sigorta sözleşmeli garantili taşımaktayız. Öğrencilerin eğitim gördüğü yerleri özel olarak indirimli şekilde taşıyoruz.

 

Dershane Taşıma Şirketi

Best Dersane Taşıma şirketi olаrаk nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk  günden bu yana, müşteri  memnuniyeti anlaуışını ilke edindik. Yola çıktığımız ilk gün sektörün lider firması olmа hedefini benimsedik. Fіrmamız Ankara’dan tüm Türkiye’ye şehirlerarası evden еvе taşıma,  оfis taşıma, işyeri taşıma, vіlla tаşımаcılığı, askılı nakliyat vе fuar  taşımacılığı, piyаno ve çelik kаsа taşımacılığı gibi akla gelen bütün kurum taşımacılığı hіzmetlerі vermektedir.

Ankara Dershane Taşımacılığı Hizmeti

Ankara’da dershane taşıma hizmetin alanında uzman ekibimiz ile titiz bir şekilde taşımaktayız. Nakliyesi yapılacak dershane etüt merkezi sıra tahta gibi mobilya demirbaş malzemelerini temiz bir şekilde taşıyoruz.

Dershane Taşımacılığı Fiyatları

Dershane taşıma ücretleri indirimli şekilde sunulur. Taşınacak yeni bina veya eski konum mesafesi gözetilir. Dershanenin öğrenci kapasitesi, taşınacak derslik sayısı ve masa sandalye miktarı da taşıma ücretlerinde belirleyici olur. Ortalama 10 derslikli bir dershane 3000 tl ye taşınır. Eşya sayısı düştükçe fiyatlarımız da düşer. Aynı şekilde eşya miktarı ve ofis derslik miktarı arttıkça fiyatlarımız da artar.

Best  Nakliyatı  Seçme  Nedeniniz:

Güvenilir Firma Olmamız
Kaliteli İş Anlayışımız
Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamı

Etiketler: , , , ,

Hemen Fiyat Teklifi Al

1 Yorum

  • zoritoler imol

    1 Ekim 2023 - 19:35

    I like this site very much, Its a real nice billet to read and get info .

Yorum Bırak

Haber bültenimize abone ol

Doğrudan gelen kutunuza gönderilen en son haberleri, güncellemeleri, promosyonları ve özel teklifleri almak için kaydolun.
Hayır, teşekkürler
Haber bültenimize abone ol
05372956749