Bizi seçtiğiniz için Best Nakliyat olarak teşekkür ederiz.
Ankara Best Evden Eve NakliyatAnkara Best Evden Eve NakliyatAnkara Best Evden Eve Nakliyat

Kurum Taşımacılığı

Kurum taşımacılığı Ankara kamu kurumu taşıma şirketi tüm ilçelerinde sigorta sözleşmeli kamu kurum binası taşır. Kurum taşımacılığı kamu kurumu taşıma firması olarak Ankara Anadolu yakası ve Avrupa Yakası başta olmak üzere tüm Türkiye geneli kurum nakliye hizmetleri sunuyoruz. Kurum taşımacılığı fazla miktarda ofis eşyasının ve evrakların taşınması demektir.

 

Özveri gerektiren kamu kurumu taşıma işlemleri Best Nakliyat şirketimiz tarafından yazılı sözleşmeli ve sigortalı şekilde uygulanmaktadır. Kurumsal nakliye şirketleri tarafından gerçekleştirilmesi gereken Kurum taşımacılığı işlemlerinde taşınacak eşya ayrımı yapılır. Elektronik ve Hassas eşyalar paketleme ve nakliye işlemleri özenle gerçekleştirilir.


Kurum taşımacılığı Ankara kamu kurum taşıma şirketi

Kurum Taşımacılığı Nedir?

Kurum taşımacılığı nakliye sektöründe uygulanan hizmetlerden biridir. Kurum nakliye hizmet içeriği, nakliye tedbirleri ve taşıma süresi farklıdır. Ev taşıma ofis taşıma gibi taşımacılık hizmetlerinden farkı kurum ve şirketlerin taşınmasıdır. Elektrik ve elektronik eşyalar, Ofis ve büro malzemeleri, bozulabilir hassas kırılır eşyalar bulunur. Ayrıca dolap, evrak ve arşiv gibi çok kapsamlı ve özen gerektiren eşyaların taşıması gerçekleştirilir. Bunlar için Best Nakliyat şirketi olarak özel geliştirdiğimiz nakliye aracı mevcuttur.

Kurum Taşıma Firmasında Aranan Kriterler

Kurum taşıma işlemlerini gerçekleştiren nakliye şirketlerinde aranan kriterler ve özellikler nelerdir? Hangi aşamalarda ve nasıl taşıma özelliklerine haiz olmaları gerekir? Best Nakliye şirketimizin her nakliye işleminde uyguladığı ve sektörde bir kriter haline gelmesi gereken özellikler sizler için aşağıda derledik. Taşınacağınız nakliye şirketini özenle seçmelisiniz.

 • Resmi nakliye şirketi olması gerekir.
 • Kendi logolu araçları ile taşımayı gerçekleştirmelidir.
 • Nakliye personelleri sigortalı ve maaşlı olmalıdır.
 • Gerekli iş güvenliği tedbirlerine uymalıdır.
 • Yazılı sigorta sözleşmeli şekilde yapılmalı.
 • Eşyaların ve Ekipmanların zarar görmemesi için tedbirler almalıdır.
 • Belirlenen zamanda taşımayı gerçekleştirmelidir.
 • Nakliye hizmeti aksamadan tamamlanmalıdır.
 • İşlem sonunda Fatura kesmeli ve ödemesini ortalama bir ay içinde almayı kabul etmelidir.

Kurum Taşıma Çeşitleri

Kurum taşıma çeşitliliği mevcuttur. Günümüzde Devlet binaları ve kamu binaları gibi ofislerin taşıması gerçekleştirilir. Aynı zamanda kamu binaları dışında özel teşebbüslerin kurmuş olduğu bina ve işyeri şirket firma veya fabrika tesis gibi yapıların taşıması da yapılır. Dolaysıyla kurumsal taşımacılık hizmet çeşitliliğinin uygulandığı kurum taşımacılığı hizmetini iki ana başlık altında belirtebiliriz.

Kamu Kurumu Taşımacılığı


Kamu kurumu taşıma Ankara kamu kurum binası taşıma işi yapan nakliye şirketi

Kurum nakliye işlemlerinden biri olan Kamu kurumu taşımacılığı hizmet sektörüdür. Hizmeti en iyi sunan Best Nakliyat şirketimiz kamu yararına her türlü tedbiri alır ve uygular. Eşyaların, ekip ve ekipmanların nakliye sürecinde zarara uğramaması adına sigortalı taşıma sözleşmesi düzenler. Alanında uzman nakliye personelleri ile birlikte taşınmanın her aşamasında titizlikle ve dikkatlice nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Taşıması gerçekleştirdiğimiz kamu kurum ve kuruluşların örnek listesini aşağıda belirtiyoruz.

 • Valilik binası taşıma
 • Emniyet binası taşıma
 • Belediye binası taşıma
 • Milli Eğitim Müdürlüğü binası taşıma
 • İşkur binası taşıma
 • SGK binası taşıma
 • Maliye binası taşıma
 • Tarım Müdürlüğü taşıma
 • Özel İdare taşıma
 • Üniversite taşıma
 • Okul Taşıma
 • Kreş Taşıma

Özel Kurum Taşımacılığı


Özel kurum taşıma Ankara özel kamu kurum taşıma firması

Özel kurum taşımacılığı hizmeti de kurum nakliye hizmet çeşitlerinden biridir. Aynı hassasiyet ve özveri ile gerçekleştirilen nakliye işlemlerinin her aşamasında güvenlik tedbirleri uygulanır. İş güvenliğinin yanında gizlilik ve müşteri memnuniyet odalı çalışmalar sunarız. Bunların başında asansörlü nakliye hizmeti gelir. Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti ile özel olarak eşyalar korunur. Taşıması gerçekleştirdiğimiz özel kurumların listesini sizler için aşağıda sunduk.


Ankara Kamu Kurumu Nakliyesi

Ankara kamu kurumu nakliyesi gerçekleştiriyoruz. Ankara’un Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgelerinde kamu kurumlarının binaları ve ofis büro malzemelerinin taşımasını gerçekleştiriyoruz. Yeni binaya taşınacak eşyaların nakliye işlemlerini özveriyle yapıyoruz.

Kurum Taşıma Hizmetleri

Kurum taşıma çeşitleri Best Nakliyat kurum nakliye hizmet çözümleri çeşitliliğini sizler için iki faklı alanda sunduk. Hizmet içeriği farklılık gösterse de yapılan iş ve işlemler oldukça yakındır. Hizmetin aynı şehirde sunulması faklı ilçelere taşınan kurumlar için Şehiriçi taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Farklı şehirlere taşınacaklar için de şehirler arası nakliyat araçlarımız ile nakliye hizmeti sunuyoruz.

Şehir içi Kurum Taşıma Hizmeti

Şehir içi taşıması gerçekleştirilecek kamu binasının taşınmasını gerçekleştiren nakliye şirketi arayan değerli yönetimlerimiz doğru adrestesiniz. Dilediğiniz şartname ve kriterlerin tümünü karşılayan ve talep edeceğiniz hizmet içeriklerini zaten uyguluyor olan Best Nakliyat firmasını tercih edin. Güvenle sorunsuzca taşının. Sonradan ve taşınma aşamasında gerçekleştirilecek ek nakliye hizmetlerinizi de ek ücretler çıkarmadan faydalı bir şekilde karşılıyoruz. Şehir içinde kamu binasının taşınması işi için bizi arayınız. Tarafımıza teklif mektubu iletiniz.

Ankara Banka Taşıma Firmaları

Keçiören , Çankaya , Çayyolu , Etimesgut , Kızılay , Eryaman , Sincan , Mamak , Etlik , Bağlıca , Bağlum , Yapracık , Batıkent , Yenikent


Şehirler Arası Kurum Taşıma Hizmeti

Şehirlerarası kurum taşıma hizmeti ile kamu kurum ve kuruluşların başka şehirlere taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Farklı bir şehirde kapanan genel müdürlük veya şubelerin merkeze taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde ihtiyaç duyulmayan fazla malzemelerin başka şehirdeki şubeye taşınması ekip ve ekipman desteği sağlanması hususunda özel çözümler geliştiriyoruz. Profesyonellerin tercihi Best Nakliyat şirketimiz ile şehirler arası nakliyat hizmeti alarak güvenle taşının.

Kurum Taşımacılığı Fiyatları

Kurum taşımacılığı fiyatları taşıması gerçekleştirilecek kurum binası özelliklerine göre belirlenir. Kaç kat ve kaç ofis bürosundan meydana geldiği, taşınma için ne kadar süre tanındığı ve kaç nakliye aracı gerekliliği önem arz etmektedir. Bunun yanı sıra taşımayı gerçekleştirecek olan nakliye personeli sayısı da maliyetleri belirler. Tüm hususlar dikkate alınarak oluşabilecek en düşük fiyat teklifimizi tarafınıza iletiyoruz. Ortalama kurum taşıma ücretleri 3000 tl den başlamaktadır diyebiliriz.

Kamu Kurum Taşıma Ücretleri

Kamu kurum taşıma ücreti taşınacak olan kamu binasının yeni binaya olan uzaklığı ve iş ve işlemlerin yükü etkili olur. Belirlenen ücret her şey dahil şeklinde olduğundan en başta tüm hususlar açık bir şekilde belirtilmelidir. İmzalanacak olan sözleşme maddelerine eklenmelidir. Kurum nakliye ücretleri için tarafımızdan fiyat teklifi alınız. Taşıması gerçekleştirilecek ofis ve kamu kurumunun yerinde görülmesinden sonra gerekli plan program ve en düşük fiyat teklifini oluştururuz. Kamu kurumlarının taşınması 3.000 tl den başlar. İş hacmine ve taşıma için gerekli iş günü sayısına bağlı olarak fiyatlar artabilmektedir.


Kurum Taşıma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kurum taşıma işlemleri nasıl olacak? Yeni kuruma nasıl taşınırız? Bunun gibi soru ve sorunları kafanızda kurcalamasına gerek yok Best Nakliyat şirketimiz ile konforlu ve güvenli nakliye hizmetleri ile tanışmanın zamanı geldi. Konu hakkında sık sorulan sorunları sizler için aşağıda derledik.

Kamu kurum taşıma işlemi ne kadar sürer?

Taşınacak Kamu kurumu binası ofis ve büro malzemelerinin hacmine göre değişir. Taşıma için gerekli iş günü sayısı ve taşımadan kullanılacak ekip ve ekipmanlara bağlı olarak taşıma işlemleri genellikle 1-2 gün içerisinde tamamlanır. Ayrıca sözleşmede belirlenen taşınma süresine uymaktayız.

Kurum taşıma fiyatları ne kadar?

Kurum taşıma fiyatları özel veya kamu olmasına bakılmaksızın ortalama 3 bin tl den başlar. Ayrıca iş hacmine bağlı olarak fiyatlar düşebilir. Aynı şekilde iş yükü ve işçilik fazla ise Kurum nakliye ücretleri farklılık gösterebilir. Net kurum taşıma fiyatları için tarafımızdan teklif alınız.

Vinçli asansörlü nakliye aracı kullanılıyor mu?

Evet, taşıma işlemlerinde yüksek katlara taşınmanın daha kolay olması açısından asansörlü nakliyat araçlarımızı çalışma süresi boyunca nakliye ekibine tahsis ediyoruz.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Bırak

05372956749